Sortuj wg

Nasiona

Chcesz nabyć różnorodne nasiona? Doskonale. Zajrzyj tu. Zobacz produkty, które zebraliśmy dla Ciebie w tym miejscu. Dokonaj dobrego wyboru. Kup topowy produkt w najlepszych cenach. Liczba ofert w tym obszarze dochodzi do 12404 w 30 punktach internetowych. Dział Nasiona gromadzi produkty 132 producentów. W tym dziale zainteresowani w głównej mierze przeglądali produkty takich marek jak: Pnos, W. LEGUTKO oraz Polan. Kupujący przede wszystkim wybierali sklepy internetowe takie jak: E-hortico.pl, Nasiona-Holenderskie oraz leroymerlin.pl. Ponadto na stronach ofert znajdziesz również sporo ciekawych opinii o dostępnych sklepach internetowych. Głównymi ofertami jakie wybierali kupujący są Pomidor gruntowy karłowy Hector F1 nasiona Vilmorin, SUBSTRAL Trawa samo zagęszczająca renowacyjna 1kg i Trawa uniwersalna 3 kg SUBSTRAL samozagęszczająca.

Rodzaj
Producent
Cena
Endywia mieszanka odmian nasiona tradycyjne 1.5 g marki W. legutko
6,88 zł

  • ProducentW. LEGUTKO
  • EAN5903837490028
  • Rodzajkwiaty

Endywia - mieszanka odmian - nasiona na młode listki (baby leaf) Legutko 1,5 g Nasiona na baby leaf - endywia (Cichorium endivia) ✅ Liście endywii charakteryzują się oryginalnym, lekko orzechowym smakiem. ✅ Stanowią bogate źródło witamin z grupy B, a także witaminy A oraz minerałów. Zawierają także substancje, wzmacniające naczynia krwionośne i pobudzające trawienie. ✅ Polecamy do sałatek i kanapek. ✅ Nasiona wysiewaj do pojemników (na przykład takich) poprzez cały rok albo do gruntu poprzez cały sezon wegetacyjny na głębokość 0,5 cm w odstępach kilku centymetrów. ✅ Pierwszy zbiór liści przeprowadzisz się po 3-4 tygodniach, gdy osiągną wysokość 8-10 cm. ✅ Liście roślin prędko odrastają, dlatego z jednego wysiewu można uzyskać 2-3 zbiory. Domowa produkcja młodych listów jest nad wyraz prosta. potrzebne będą: ➡️ nasiona na mikrolistki ➡️ pojemnik, paleta wysiewna, doniczka ➡️ miarka / łopatka do wsypania podłoża ➡️ podłoże do wysiewu, warzyw albo uniwersalne ➡️ opcjonalnie rękawiczki ➡️ opcjonalnie etykiety do oznaczania roślin ➡️ konewka do podlewania Wsyp ziemię do pojemnika, wysiej nasiona, przykryj je 0,5 cm powłoką podłoża. Całość obficie podlej. Postaw pojemnik w jasne miejsce. Pamiętaj o regularnym podlewaniu.

Zobacz
trawa samo zagęszczająca – renowacyjna – 250 g substral, 1000101
20,99 zł

  • ProducentSUBSTRAL
  • EAN5907487102874
  • Rodzajtrawa

Trawy SAMO zagęszczające to nowość na polskim rynku ogrodniczym, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Wielu zawiedzionych swymi trawnikami na nowo mogą radować się przepięknym, soczyście zielonym i gęstym trawnikiem, którego pozazdrości niejeden sąsiad. Jak działają trawy SAMO zagęszczające? Nasiona traw tradycyjnych kiełkują jak pojedyncza roślina - z jednego nasiona kiełkuje jedna roślina, potem rośnie i wytwarza kępkę. To tyle. Natomiast z jednego nasiona trawy SAMO zagęszczającej kiełkuje jedna roślina, potem rośnie, buduje kępkę, a korzenie tej kępki pod powierzchnią zaczynają wytwarzać sieć rozłogów, z których wyrastają kolejne rośliny stwarzające kępki. Ten cykl trwa do momentu aż zabraknie miejsca na świeże kępki. Tak działo SAMO zagęszczanie trawy. Jak to realne? To nie jest magia, to nauka! Dzięki kilkunastoletnim pracom hodowcom udało się stworzyć nową odmianę trawy - ŻYCICĘ ROZŁOGOWĄ. To właśnie ta roślina, jak na razie jako jedyna na świecie, potrafi niczym chwast stworzyć sieć podziemnych rozłogów i klonować się w zaskakująco szybkim tempie. Dzięki trawom SAMO zagęszczającym możesz nie tylko w łatwy i szybki sposób założyć nowy trawnik, ale także zregenerować zniszczony stary trawnik lub zapełnić puste miejsca. Skład mieszanki Trawy Samozagęszczającej 20% Kostrzewa czerwona (Festuca rubra rubra) 50% Życica trwała (Lolium perenne) 10% Kostrzewa czerwona kępkowata (Festuca rubra commutata) 15% Wiechlina łąkowa (Poa pratensis) niepodatność i SAMO regeneracja Dzięki takiemu wzrostowi i rozrostowi trawa SAMO zagęszczająca jest wysoce odporna na uszkodzenia, deptanie i intensywne używanie. Nie straszne jej także puste placki po kretowiskach. Podziemne rozłogi Życicy Rozłogowej mają zdolność do prędkiej regeneracji i zagęszczania nowymi kępkami trawy. Dzięki prędkiej regeneracji trawnik poprzez dużo lat będzie wyglądał jak nowy. ponadto nowa odmiana Życicy jest dużo bardziej niepodatna na suszę i przemarzanie niżeli mieszanki dotychczas dostępne na rynku. Trawnik wolny od chwastów użycie momentalnie rozrastającej się trawy SAMO zagęszczającej to także mniejsze ryzyko zachwaszczenia trawnika. Gęsty trawnik to bariera dla kiełkujących chwastów, po prostu nie posiadają one już miejsca na wzrost i rozwój, bo całą przystępną powierzchnię zajmuje gęsty trawnik. Dzięki czemu nie będzie konieczności użytkowania niechcianych chemicznych środków ochrony roślin, mechanicznych odchwaszczaczy czy innych niepotrzebnych zabiegów. Lepsza zdolność kiełkowania Nasiona trawy SAMO zagęszczającej mają zdolność kiełkowania w temperaturach o 2-4 stopni niższych niż mieszanki aktualnie przystępne. Ponadto wschodzą nie po 14 a już po 7 dniach od siewu. Te atrybuty można użyć do wcześniejszego wysiewu i w mniej sprzyjających warunkach. Jedyne o czym musisz pamiętać to stosowne nawożenie i podlewania w krytycznych momentach - czyli to co robiłeś dotychczas. zobacz wszystkie dostępne trawy SAMO zagęszczające [product id="23062828,23062830,23062826,23062825,23062829,23062831,23062827"]

Zobacz
Nasiona trawy na miejsca nasłonecznione Safari 5kg Najlepsze trawy z Iławy, Najlepsze Trawy z Iławy_6307458
179,00 zł

  • ProducentROLIMPEX
  • EAN5902042015057
  • Rodzajtrawa

Mieszanka najwyższej jakości ozdobnych gatunków traw, polecana do obsiewania terenów nasłonecznionych. Gatunki wchodzące w skład mieszanki wspaniale znoszą okresowe niedobory wody w glebie. Tworzą zwartą, równą darń, cechującą się błyskotliwym, zielonym kolorem. Sprawdzają się na terenach rekreacyjnych, trawnikach dekoracyjnych i ogrodach przydomowych. Worek 5kg zezwala na obsianie powierzchni 200 metrów kwadratowych.

Zobacz
Burak ćwikłowy Czerwona Kula 2 otoczkowany (5903837493012)
3,39 zł

  • ProducentLegutko
  • EAN5903837493012
  • Rodzajburak

Opis szczegółowy Odmiana plenna, o kulistych korzeniach z ciemnoczerwonym soczystym miąższem, sugerowana do bezpośredniego spożycia, przetwórstwa i do zimowego przechowywania. Na zbiór wczesny wysiewać nasiona wprost do gruntu na początku kwietnia. Za zbiór jesienno-zimowy od połowy maja do końca lipca. Rozstawa roślin 30-40x8-10 cm. Głębokość siewu 2-3 cm. Najlepiej plonuje w drugim roku po oborniku. atrybuty towaru rodzaj towaru: Nasionaoporność na mróz: średniaTrudność uprawy: NiskaWaga: 7 gWaga brutto: 11 gwymiar opakowania (SxWxG): 8 x 15 x 0,4 cmliczba opakowań konsumenckich: 1 szt.wariant palety: Paleta 800 X 1200 mmOpakowanie recyklingowe: TakKod CN: 1209 91 30Wysokość palety: 1,5 mMaksymalna liczba warstw na palecie: 50 warstw (powłoka)ilość warstw na palecie: 50 warstw (powłoka)wariant opakowania zbiorczego ostatniego poziomu na palecie: KartonWaga jednostkowa brutto: 0,01 kg

Zobacz
Substral trawa samo zagęszczająca renowacyjna 3kg
169,00 zł

  • ProducentSubstral
  • EAN5907487102898
  • Rodzajtrawa

Trawa SAMO zagęszczająca Renowacyjna jest wyselekcjonowaną mieszanką dedykowaną przeważnie do renowacji i regeneracji istniejącego już trawnika. Spełni oczekiwania wyjątkowo korzystnie na wyjątkowo rzadkich i zniszczonych powierzchniach, gdzie trawa ma złą kondycję, rośnie rzadko i słabo. Trawa samo zagęszczająca renowacyjna nieprzeciętnie odbudowuje darń, solidnie zagęszcza i stwarza zwartą murawę. Nadaje się na dodatek do dosiewki na słabo zagęszczonych powierzchniach trawnika, a także w puste przestrzenie, np. po kretowiskach albo uszkodzeniach mrozowych. Trawy SAMO zagęszczające to nowość na polskim rynku. Wprowadzone zostały w 2019 roku i natychmiast stały się hitem sprzedażowym. Wielu zawiedzionych swoimi trawnikami na nowo mogą cieszyć się spektakularnym, soczyście zielonym i gęstym trawnikiem, którego pozazdrości niejeden sąsiad. Przed sprzedażą zostały należycie sprawdzone w polskich warunkach klimatycznych. Sekretem traw SAMO zagęszczających jest nowa odmiana życicy rozłogowej. Trawa ta powstawała poprzez dużo długich lat, aż w końcu trafiła do powszechnej sprzedaży. Dotychczas mieszanki z tą odmianą życicy były nad wyraz drogie i użytkowane na polach golfowych lub boiskach piłkarskich. Aktualnie są dostępne w nad wyraz dobrych cenach, dla każdego! Jak działają trawy SAMO zagęszczające? Nasiona traw tradycyjnych kiełkują jak pojedyncza roślina - z jednego nasiona kiełkuje jedna roślina, potem rośnie i tworzy kępkę. Z czasem obumiera i pozostawia puste przestrzenie. Natomiast z jednego nasiona trawy SAMO zagęszczającej kiełkuje jedna roślina, potem rośnie, formuje kępkę, a korzenie tej kępki pod powierzchnią zaczynają kreować sieć rozłogów, z których wyrastają kolejne rośliny stwarzające kępki. Ten cykl trwa do momentu aż zabraknie miejsca na nowe kępki. Tak działo SAMO zagęszczanie trawy. Jak to możliwe? To nie jest magia, to nauka! Dzięki kilkunastoletnim pracom hodowcom udało się stworzyć nową odmianę trawy - ŻYCICĘ ROZŁOGOWĄ. To właśnie ta roślina, jak na razie jako jedyna na świecie, potrafi niczym chwast stworzyć sieć podziemnych rozłogów i klonować się w zaskakująco prędkim tempie. Dzięki trawom SAMO zagęszczającym możesz nie tylko w nietrudny i prędki sposób założyć nowy trawnik, ale także zregenerować zniszczony stary trawnik lub zapełnić puste miejsca. Skład mieszanki Trawy Samozagęszczającej 20% Kostrzewa czerwona (Festuca rubra rubra) 50% Życica trwała (Lolium perenne) 10% Kostrzewa czerwona kępkowata (Festuca rubra commutata) 15% Wiechlina łąkowa (Poa pratensis) odporność i SAMO regeneracja Dzięki takiemu wzrostowi i rozrostowi trawa SAMO zagęszczająca jest wysoce odporna na uszkodzenia, deptanie i intensywne wykorzystywanie. Nie straszne jej także puste placki po kretowiskach. Podziemne rozłogi Życicy Rozłogowej mają zdolność do szybkiej regeneracji i zagęszczania nowymi kępkami trawy. Dzięki prędkiej regeneracji trawnik przez dużo lat będzie wyglądał jak nowy. na dodatek nowa odmiana Życicy jest dużo bardziej odporna na suszę i przemarzanie niżeli mieszanki dotychczas przystępne na rynku. Trawnik wolny od chwastów wykorzystanie prędko rozrastającej się trawy SAMO zagęszczającej to także mniejsze ryzyko zachwaszczenia trawnika. Gęsty trawnik to bariera dla kiełkujących chwastów, po prostu nie mają one już miejsca na wzrost i rozwój, bo całą przystępną powierzchnię zajmuje gęsty trawnik. Dzięki temu nie będzie konieczności używania niechcianych chemicznych środków ochrony roślin, mechanicznych odchwaszczaczy czy innych niepotrzebnych zabiegów. Lepsza zdolność kiełkowania Nasiona trawy SAMO zagęszczającej posiadają zdolność kiełkowania w temperaturach o 2-4 poziomów niższych niż mieszanki aktualnie przystępne. W dodatku wschodzą nie po 14 a już po 7 dniach od siewu. Te atrybuty można wykorzystać do wcześniejszego wysiewu i w mniej sprzyjających warunkach. Jedyne o czym musisz pamiętać to optymalne nawożenie i podlewania w krytycznych momentach - czyli to co robiłeś dotychczas. Norma wysiewu Zakładanie trawnika1 kg nasion trawy SAMO zagęszczającej starczy na około 50 m2 powierzchni Regeneracja, dosiewka1 kg nasion trawy SAMO zagęszczającej wystarczy na około 100 m2 powierzchni trawnika przejrzyj także inne trawy SAMO zagęszczające firmy Substral [product id="23062828,23062829,23063059,23062826,23063058,23062830,23062831,23063060"]

Zobacz
Groszek pachnący Matucana nasiona tradycyjne W.Legutko (5903837207404)
3,88 zł

  • ProducentW. LEGUTKO
  • EAN5903837207404
  • Rodzajkwiaty

Roślina jednoroczna, pnąca. Przez całe lato zdobią ją kwiaty motylkowate, których łódeczka jest barwy ciemnoniebieskiej, a żagielek purpurowy. Groszek pachnący wspaniale sprawdza się w uprawie przy podporach, ogrodzeniach, zmieniając je w barwne, pachnące parawany. Ścięte kwiatostany mogą służyć do tworzenia pachnących kompilacji i bukiecików. Kolekcja LUX przeznaczona jest pasjonatom ogrodu - osobom, które poszukują oryginalnych i niespotykanych gatunków i odmian.

Zobacz
Szczypiorek broad leaf nasiona tradycyjne 2 g marki W. legutko
5,49 zł

  • ProducentW. LEGUTKO
  • EAN5903837481095
  • Rodzajszczypiorek

Szczypiorek wieloletni Broad Leaf nasiona Legutko Szczypiorek - Allium schoenoprasum - Broad Leaf - 2.00g Szczypiorek jest rośliną wieloletnią. Używany jest jako dodatek do jaj, sosów, sałatek, surówek i twarogu. Lubi stanowisko słoneczne. Wysiewaj nasiona od marca do kwietnia Krok 1 Przygotuj doniczkę albo skrzynkę balkonową. Pojemnik powinien posiadać otwory w dnie. Krok 2 Wypełnij pojemnik ziemią, najlepiej uniwersalną. Krok 3 Wysiej nasiona po 2 w jeden punkt co 20 cm. Przykryj je 1-2 cm powłoką ziemi. Krok 4 Podlej wodą. I gotowe! Roślina wymaga regularnego podlewania.Zbieraj szczypiorek od maja do października.

Zobacz
W. legutko Cebula mieszanka odmian (5903837493425)
9,99 zł

  • ProducentW. LEGUTKO
  • EAN5903837493425
  • Rodzajcebula

Cebula - mieszanka odmian - taśma 7m Odmiany średnio wczesneWysiew od końca Marca do końca Kwietnia w rzędy co 30-40 cm.Głębokość przykrycia 1-2 cm.Zbiór od połowy Sierpnia do połowy Września.Stanowisko: słoneczneWymaga gleby żyznej, zasobnej w składniki pokarmowe, korzystnie uprawionej. Przydatna do bezpośredniego spożycia, przetwórstwa i krótkotrwałego przechowywania. Nasiona na taśmie posiadają niemało zalet, które powodują, że są lubianym wyborem wśród ogrodników: Łatwość siewu: Taśma z nasionami znacznie upraszcza cykl siewu. Użytkownik musi jedynie rozmieścić taśmę w przygotowanym rowku, co likwiduje potrzebę precyzyjnego rozmieszczania nieznacznych nasion. Równomierne rozstawienie: Nasiona są równomiernie rozmieszczone w taśmie, co zagwarantuje stosowne odstępy między roślinami. Dzięki czemu unika się zagęszczenia roślin, co niejednokrotnie zdarza się przy klasycznym siewie. Brak konieczności przerywki: Równomierne rozmieszczenie nasion likwiduje potrzebę przerywania, czyli usuwania nadmiaru siewek, co jest przede wszystkim potrzebne przy klasycznym siewie. Oszczędność czasu i wysiłku: zastosowanie taśmy z nasionami oszczędza czas i wysiłek, niezwykle przy siewie niepokaźnych nasion, które mogą być niełatwe do obsługi. Zmniejszone ryzyko uszkodzenia siewek: Delikatne siewki są mniej narażone na uszkodzenia w trakcie przerywki, co powiększa szanse na zdrowy wzrost roślin. Lepsza kontrola nad głębokością siewu: Taśma pozwala na łatwiejsze kontrolowanie głębokości, na której umieszczane są nasiona, co jest ważne dla ich trafnego wzrostu. ekologiczny wybór: Taśmy typowo tworzone są z materiałów biodegradowalnych, co czyni je przyjaznymi dla środowiska. Wszechstronność zastosowania: Są nieprzeciętne do uprawy w ogródkach przydomowych, donicach oraz skrzynkach balkonowych, co powoduje, że są nadzwyczajnym rozwiązaniem dla osób z ograniczoną przestrzenią. Lepsza ochrona przed szkodnikami: Wczesne fazy wzrostu są najistotniej narażone na ataki szkodników. Równomierny siew i zdrowy wzrost dzięki taśmom mogą pomóc w minimalizacji tego ryzyka. Estetyka: Taśmy pozwalają na tworzenie bardziej uporządkowanych i estetycznie miłych układów roślin w ogrodzie. Uwaga: Unikaj wykorzystywania świeżego obornika w miejscu uprawy, by zapewnić najkorzystniejsze warunki dla roślin. Zamów już dziś i ciesz się świeżymi, smacznymi rzodkiewkami prosto z Twojego ogrodu!

Zobacz
World of grass Nasiona trawy na tereny sportowe 5.5kg samozagęszczjąca (5906213023841)
199,00 zł

  • ProducentWORLD OF GRASS
  • EAN5906213023841
  • Rodzajtrawa

Samozagęszczjąca trawa rekreacyjna WORLD OF GRASS to mieszanka traw nieprzeciętna na tereny wypoczynkowe w Twoim ogrodzie oraz tereny sportowe. Mieszanka nasion i super nawozu mineralnego gwarantuje gęstą darń oraz wysoką oporność na deptanie, dlatego trawa ta jest rekomendowana do miejsc o znacznym natężeniu wykorzystywania. Opakowanie wystarcza na ok 250 m2 trawnika.

Zobacz
Trawa uniwersalna univers 1 kg marki Najlepsze trawy z iławy
49,99 zł

  • ProducentNAJLEPSZE TRAWY Z IŁAWY
  • EAN5902042015231
  • Rodzajtrawa

Mieszanka traw gazonowych z siewnikiem 1 kg producenta najlepsze Trawy z Iławy. Trawnik uniwersalny o szerokim zaimplementowaniu. Rekomendowana do rekultywacji terenów zniszczonych przez przemysł. Trawy wchodzące w jej skład nie mają pokaźnych wymagań glebowych. prawidłowo znosi intensywne stosowanie. Wytwarza wytrzymały, gęsty trawnik. Opakowanie wystarcza na 40 m2. Właściwości Gatunek: trawniki użytkowe Obszar zagospodarowania: założenie nowego trawnika Zawartość starczy na: 40m2

Zobacz
trawa samo zagęszczająca renowacyjna 1kg marki Substral
62,99 zł

  • ProducentSubstral
  • EAN5907487102881
  • Rodzajtrawa

Trawa SAMO zagęszczająca Renowacyjna to mieszanka nasion traw przeznaczona do renowacji i regeneracji istniejącego trawnika. Istotnie dobrze sprawdzi się na rzadkich i zniszczonych powierzchniach, gdzie trawa rośnie wyjątkowo słabo. Trawa samo zagęszczająca renowacyjna świetnie odbudowuje darń, zagęszcza i kreuje zwartą murawę. Nadaje się dodatkowo do dosiewki na słabo zagęszczonych powierzchniach trawnika i w puste przestrzenie, np. po kretowiskach albo uszkodzeniach mrozowych. Trawy SAMO zagęszczające to nowość na polskim rynku. Wprowadzone zostały w 2019 roku i natychmiast stały się hitem sprzedażowym. Wielu zawiedzionych swymi trawnikami na nowo mogą radować się atrakcyjnym, soczyście zielonym i gęstym trawnikiem, którego pozazdrości niejeden sąsiad. Przed sprzedażą zostały korzystnie sprawdzone w polskich warunkach klimatycznych. Sekretem traw SAMO zagęszczających jest nowa odmiana życicy rozłogowej. Trawa ta powstawała przez niemało długich lat, aż w końcu trafiła do powszechnej sprzedaży. Dotychczas mieszanki z tą odmianą życicy były niezwykle drogie i użytkowane na polach golfowych albo boiskach piłkarskich. Aktualnie są dostępne w niezwykle dobrych cenach, dla każdego! Jak działają trawy SAMO zagęszczające? Nasiona traw konwencjonalnych kiełkują jak pojedyncza roślina - z jednego nasiona kiełkuje jedna roślina, potem rośnie i tworzy kępkę. Z czasem obumiera i pozostawia puste przestrzenie. Natomiast z jednego nasiona trawy SAMO zagęszczającej kiełkuje jedna roślina, potem rośnie, tworzy kępkę, a korzenie tej kępki pod powierzchnią zaczynają kreować sieć rozłogów, z których wyrastają kolejne rośliny tworzące kępki. Ten cykl trwa do momentu aż zabraknie miejsca na świeże kępki. Tak działo SAMO zagęszczanie trawy. Jak to osiągalne? To nie jest magia, to nauka! Dzięki kilkunastoletnim pracom hodowcom udało się stworzyć nową odmianę trawy - ŻYCICĘ ROZŁOGOWĄ. To właśnie ta roślina, jak na razie jako jedyna na świecie, potrafi niczym chwast stworzyć sieć podziemnych rozłogów i klonować się w zaskakująco szybkim tempie. Dzięki trawom SAMO zagęszczającym możesz nie tylko w nietrudny i prędki sposób założyć nowy trawnik, ale także zregenerować zniszczony stary trawnik albo zapełnić puste miejsca. Skład mieszanki Trawy Samozagęszczającej 20% Kostrzewa czerwona (Festuca rubra rubra) 50% Życica trwała (Lolium perenne) 10% Kostrzewa czerwona kępkowata (Festuca rubra commutata) 15% Wiechlina łąkowa (Poa pratensis) wytrzymałość i SAMO regeneracja Dzięki takiemu wzrostowi i rozrostowi trawa SAMO zagęszczająca jest wysoce oporna na uszkodzenia, deptanie i intensywne używanie. Nie straszne jej także puste placki po kretowiskach. Podziemne rozłogi Życicy Rozłogowej mają zdolność do szybkiej regeneracji i zagęszczania nowymi kępkami trawy. Dzięki prędkiej regeneracji trawnik przez mnóstwo lat będzie wyglądał jak nowy. ponadto nowa odmiana Życicy jest dużo bardziej niepodatna na suszę i przemarzanie niżeli mieszanki dotychczas dostępne na rynku. Trawnik wolny od chwastów wykorzystanie ekspresowo rozrastającej się trawy SAMO zagęszczającej to także mniejsze ryzyko zachwaszczenia trawnika. Gęsty trawnik to bariera dla kiełkujących chwastów, po prostu nie mają one już miejsca na wzrost i rozwój, bo całą dostępną powierzchnię zajmuje gęsty trawnik. Dzięki czemu nie będzie konieczności wykorzystywania niechcianych chemicznych środków ochrony roślin, mechanicznych odchwaszczaczy czy innych niepotrzebnych zabiegów. Lepsza zdolność kiełkowania Nasiona trawy SAMO zagęszczającej mają zdolność kiełkowania w temperaturach o 2-4 poziomów niższych niżeli mieszanki obecnie dostępne. Ponadto wschodzą nie po 14 a już po 7 dniach od siewu. Te atrybuty można wykorzystać do wcześniejszego wysiewu i w mniej sprzyjających warunkach. Jedyne o czym musisz pamiętać to trafne nawożenie i podlewania w krytycznych momentach - czyli to co robiłeś dotychczas. Norma wysiewu Zakładanie trawnika1 kg nasion trawy SAMO zagęszczającej starczy na około 50 m2 powierzchni Regeneracja, dosiewka1 kg nasion trawy SAMO zagęszczającej wystarczy na około 100 m2 powierzchni trawnika przejrzyj także inne trawy SAMO zagęszczające firmy Substral [product id="23062828,23062829,23063059,23062827,23063058,23062830,23062831,23063060"]

Zobacz
Rzodkiewka saxa 2 nasiona otoczkowane 300 szt. marki W. legutko
3,39 zł

  • ProducentW. LEGUTKO
  • EAN5903837493876
  • Rodzajrzodkiewka

Rzodkiewka - Saxa 2 - 300 szt. Nasion Odmiana wczesna, plenna.dedykowana jest do uprawy w gruncie,, a także pod osłonami.Wysiew nasion od drugiej połowy Marca do końca Maja.Rozstawa rzędów 10-20 cm.Na jesienny sprzęt wysiew w Sierpniu.Unikać świeżego obornika.Głębokość przykrycia 1-2 cm.Zbiór od Kwietnia do Czerwca, lub od Września do Listopada.Stanowisko: słoneczneWymaga gleby żyznej.Można uprawiać jako przed-, śród- i poplon.rewelacyjne do bezpośredniego spożycia.

Zobacz
Legutko Nagietek lekarski BonBon mieszanka 2g (5903837057856)
5,49 zł

  • ProducentLegutko
  • EAN5903837057856
  • Rodzajkwiaty

Z kolekcją nasion Domowy Ogród stworzysz własny ogródek w doniczce, pojemniku lub skrzynce. Postępując zgodnie z instrukcją, na opakowaniu, przekonasz się, że uprawa roślin w mieszkaniu, na balkonie, czy tarasie jest szczególnie prosta!Wysiew nasion: VIWysiej nasiona po 2 w jeden punkt co 20 cm. Przykryj je 1 cm powłoką.Roślina wymaga regularnego podlewania.Kwitnie od czerwca do października.

Zobacz
W. legutko Mieszanka pikantna nasiona na kiełki 30 g (5903837492107)
4,39 zł

  • ProducentW. LEGUTKO
  • EAN5903837492107
  • Rodzajkiełki

Mieszanka zawierająca nasiona warzyw i ziół, których kiełki mają ostry smak tj. Kozieradki, rzodkwi i rzodkiewki z dodatkiem łagodnych w smaku nasion lucerny i fasoli Mung. Kiełki te poza walorami smakowymi cechują się wysoką zawartością elementów wzmacniających organizm, witamin i soli mineralnych. Przed wyłożeniem nasion do pojemnika wypłukane zamoczyć na 3 - 6 godzin w ciepłej wodzie. Kiełki produkować w słoiku albo prowadzić na kiełkownicy. Po 3 - 5 dniach kiełki są gotowe do spożycia.

Zobacz
W. legutko Koper ogrodowy compact nasiona tradycyjne 5 g (5903837441419)
4,99 zł

  • ProducentW. LEGUTKO
  • EAN5903837441419
  • Rodzajkoper

Koper ogrodowy Compact - nasiona Legutko 5g / Anethum graveolens Charakterystyka Świeże, niezwykle aromatyczne liście można dodawać do sałatek, młodych ziemniaków, ryb i jaj, zaś pędy z baldachami są wyśmienite do marynowania ogórków. Uprawa Wysiewaj nasiona od marca do sierpnia. Krok 1 Przygotuj doniczkę lub skrzynkę balkonową. Pojemnik powinien posiadać otwory w dnie. Krok 2 Wypełnij pojemnik ziemią, najlepiej uniwersalną. Krok 3 Wysiej nasiona po 2 w jeden punkt co 30 cm. Przykryj je 1-2 cm powłoką ziemi. Krok 4 Podlej wodą. I gotowe! Roślina wymaga regularnego podlewania. Zbieraj koper od maja do września. Stwórz z nami wymarzony ogródek ziołowy! Nasiona ziół, ziemię, nawozy i akcesoria znajdziesz w tej kategorii. Wielodoniczki, miniszklarenki, doniczki torfowe, palety wysiewne odnajdziesz tu.

Zobacz

Ulubione oferty

0